Media

tytuł

SZPITAL KIELECKI W MEDIACH

Choroby kręgosłupa ich przyczyny i metody leczenia - dr Arkadiusz Granek ortopeda Szpitala Kieleckiego w Radiu Kielce.

Pierwsze lądowanie śmigłowca ratunkowego na płycie lądowiska Szpitala Kieleckiego.

Katastrofa w szpitalu. Na niby, ale żartów nie ma

Bezinwazyjna metoda usuwania guzów macicy lub kości stosowana jest w Szpitalu Kieleckim świętego Aleksandra należącym do grupy Artmedik. O nowoczesnym rozwiązaniu oferowanym Pacjentom napisał dziennik „Echo Dnia”:

O osteoporozie, uznanej przez Światową Organizację Zdrowia za chorobę cywilizacyjną, w Radiu Kielce mówił dr n.med. Arkadiusz Granek

Jedno z niewielu w Polsce Laboratorium Biomechaniki działa przy Szpitalu Kieleckim świętego Aleksandra, będącym częścią grupy Artmedik. Komu służy, jakie badania oferuje, na czym one polegają? – o tym w mediach:

W Centrum Diagnozowania Padaczki zlokalizowanym przy Szpitalu Kieleckim działa bezpłatny Punkt Konsultacyjny Diety Ketogennej pomocnej w leczeniu padaczki lekoopornej. Więcej na ten temat w materiale Radia eM:

W Laboratorium Biomechaniki w Szpitalu Kieleckim ruszył program badawczy mający na celu opracowanie nowej metody przewidywania złamań osteoporotycznych kręgosłupa.

W lutym 2017 roku w Szpitalu Kieleckim św. Aleksandra funkcjonowanie rozpoczął Szpitalny Oddział Ratunkowy

Od początku lutego 2017 roku panie rodzące w Szpitalu Kieleckim św. Aleksandra mogą przekazywać krew pępowinową na cele naukowo-badawcze.

http://em.kielce.pl/miasto/szpital-kielecki-im-sw-aleksandra-w-programie-pozyskiwania-krwi-pepowinowej

Nowoczesny aparat rentgenowski znalazł się na wyposażeniu Szpitala Kieleckiego.

http://kielce.onet.pl/nowy-aparat-rentgenowski-w-szpitalu-kieleckim-przeswietlenie-w-mniej-niz-minute/0jpkll