Czy poród musi boleć?

{[description]}

Czy poród musi boleć?

Chociaż większość kobiet zgodnie stwierdzi, że moment w który pierwszym raz trzymamy w ramionach naszego szkraba, jest chwilą, która wymazuje wszystkie bóle, skurcze i dyskomfort podczas porodu, to czy na pewno musimy tego bólu doświadczać w takim stopniu? Odpowiedź brzmi nie!

Bo ból nie uszlachetnia, a potrafi być traumą na całe życie, powodem chwilowej nienawiści do partnera i całego świata. I chociaż później mija, to dla wielu kobiet zostaje w pamięci na całe życie. Wspomnienie porodu staje się powodem łez, strachu przed kolejną ciążą czy nawet zbliżeniem z partnerem. Kobiety są superbohaterkami i nie muszą tego udowadniać na każdym kroku, bo bycie Mamą samo w sobie jest największym wyzwaniem ❤️.

Dlatego jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się na pierwszym miejscu wśród szpitali podających znieczulenie zewnątrzoponowe do porodu! Nie musisz mieć prywatnego lekarza, położnej czy ze łzami w oczach prosić o znieczulenie. Masz do niego prawo, a my je szanujemy. Pamiętamy, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko :)

 

Poniżej link do artykułu na temat znieczuleń w naszym województwie.

Bezapelacyjnie rządzimy :) A wszystkim Mamom życzymy szczęśliwego rozwiązania bez zbędnego bólu ❤️.

Przeczytaj artykuł