Zmiany na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym

{[description]}

Zmiany na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym

Pamiętacie jak pisaliśmy o zmianach w naszym szpitalu? Nie dotyczą jedynie zmiany koloru ścian czy zakupy dodatkowego sprzętu...

Z radością informuje, że od 1 marca nowym ordynatorem oddziału ginekologiczno-położniczego będzie lek. Mateusz Lepiarczyk, a zastępcą lek. Roman Rutkowski oraz lek. Wojciech Chróściel. Serdecznie gratulujemy oraz życzymy wielu sukcesów zawodowych, cierpliwości oraz wytrwałości.

Jednocześnie pragniemy z całego serca podziękować dotychczasowemu ordynatorowi dr. n. med. Waldemarowi Kowalskiemu oraz lek. Rafałowi Rudzińskiemu. Przez wiele lat prowadziliście oddział i kształciliście młodą kadrę lekarską, jak to w życiu bywa, były chwile słabości i chwile sukcesu, których było zdecydowanie więcej. Jeszcze raz dziękujemy i cieszymy się, że nadal pozostają Panowie w naszym zespole!


Podobne w kategorii

Szczęśliwego Nowego Roku

Z okazji Nowego Roku 2021 życzymy Wam, przede wszystkim zdrowia. Niech w 2021 spełnią się Wasze marzenia, a Wasze domy niech będą pełne ludzi i przepełnione radosnymi spotkaniami! 

Czytaj więcej

Życzenia świąteczne

Drodzy Pracownicy, Pacjenci i wszyscy związani z naszym Szpitalem Kieleckim im. św. Aleksandra. W tym szczególnym świątecznym czasie chcielibyśmy złożyć Wam serdeczne życzenia! Wesołych i...

Czytaj więcej